Kaszuby domek nad jeziorem

W pobliżu naszego domku jest kilka jezior kaszubskich. Tuż za domkiem jest jezioro PRZYWŁÓCZNO, idealne miejsce na spacery. Wokół niego jesienią znajduje się najwięcej podgrzybków.

jezioro Przywłóczno
jezioro Przywłóczno

Po drugiej stronie wsi znajduje się jezioro KOTEL. Ulubionej jezioro do kąpieli letnich. Piaszczysto trawiasta plaża, bardzo czysta woda, bardzo łagodne i piaszczyste wejście do wody. Wokół lasy. Latem nieocenione miejsce do wypoczynku aktywnego w wodzie.

Jezioro Kotel
Jezioro Kotel

MORZE KASZUBSKIE czyli JEZIORO WDZYDZE. Parę kilometrów dalej jest największe jezioro Kaszub, które obfituję w bardzo różnorodną w regionie florę i faunę. Jest to miejsce żeglarskich sportów wodnych a zarazem strefa ciszy. Miejsce bogate w folklor Kaszub, nad jego brzegami jest wiele urokliwych wsi oraz unikatowy skansen.

Jezioro Wdzydze
Jezioro Wdzydze

W odległości krótkiej wycieczki rowerowej jest kilka bardzo czystych jezior w pobliskich lasach. Na szczególną uwagę zasługuje jezioro DRZĘCZNO, z niespotykaną jak na jeziora szeroką i piaszczystą plażą.

Jezioro Drzęczno
Jezioro Drzęczno

Prosimy o sprawdzenie szczegółowej lokalizacji jezior na mapie. Mapa google https://g.page/Domek-Letniskowy-Kaszuby-Olpuch?share